П'ять кроків, які врятують людей: Рабінович розповів, як негайно знизити тарифи на ЖКП - Дніро News

П’ять кроків, які врятують людей: Рабінович розповів, як негайно знизити тарифи на ЖКП

В Україні можна швидко знизити тарифи на газ, якщо виконати п’ять негайних кроків у цьому напрямку. Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив народний депутат України, співголова політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович.

“Ситуація досить революційна. Вже влада, що зажерлася, вирішила обібрати людей. Є п’ять негайних кроків, які має зробити влада. Перше, відмовити МВФ у їхніх “хотілках” щодо того, щоб ще раз підняти ціну на газ. Коли у нас буде зарплата така, як в Європі, нехай і піднімають ціну як в Європі. Друге, негайно повернутися до питання про знижку в 25% на газ, про яку Медведчук під час візиту нашої партії домовився з урядом Росії. Негайно попросити його полетіти в Москву і домовитися про знижку в 25%. Це людей врятує сьогодні. Третє, для зменшення тарифів на електроенергію, газ і тепло негайно зібрати парламент і прийняти рішення про націоналізацію обленерго і облгазів. Четверте, повернути державі ліцензії, видані приватним компаніям на видобуток нафти і газу, хоча б тимчасово на період кризи, на два-три роки, поки ми не встанемо на ноги. П’яте, створити з професіоналів парламентську комісію з порятунку ситуації з тарифами”, – пояснив він.

За його словами, якщо Україна відмовиться від “хотілок” МВФ, то ціна на газ може відразу знизитися до 20%. Про 25-відсоткову знижку вже є домовленість з Росією. Націоналізація обленерго і облгазів не сподобатися олігархам, але потрібно вибирати між олігархами і владою України. Це ж стосується і ліцензій, виданих приватним підприємствам на видобуток нафти і газу.

“Гнати потрібно цих Коболєвих, Вітренко, всю цю бригаду, яка довела нас до ручки. Тим більше, ніяких варіантів виходу у них немає”, – додав народний обранець.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com