“Північний потік-2” може бути частиною санкційного пакету проти Росії – Бербок – Дніро News

“Північний потік-2” може бути частиною санкційного пакету проти Росії – Бербок

Зокрема, усі варіанти санкцій перебувають на порядку денному.

Федеральний міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок допустила, що газопровід “Північний потік-2” може бути частиною санкційного пакету проти Російської Федерації в разі подальшого вторгнення російських військ в Україну.

Як передає кореспондент, про це Бербок сказала під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки.

“Ми рішучі з точки зору дій і заходів, які ми готуємо на випадок дій Росії проти України. Ці санкції будуть безпрецедентними і скоординованими з усіма нашими партнерами, які ми готуємо з ними. Ми, у Німеччині, готові заплатити високу ціну з економічної точки зору. Саме через це усі варіанти перебувають на порядку денному, і також “Північний потік-2″”, – заявила Бербок.

Глава МЗС Німеччини закликала не називати кризу, спричинену стягненням російських військ до українського кордону, кризою України, а навпаки – називати кризою Росії.

“З цієї причини ми терміново закликаємо Росію негайно скоротити чисельність її військ (біля кордону України)”, – сказала Бербок.

Вона зазначила, що російська загроза продовжує залишатися реальною.

“Якщо буде російська атака на Україну, тоді будуть величезні наслідки для Росії”, – сказала міністр і додала, що йдеться про політичні, фінансові і економічні наслідки для РФ.

При цьому вона наголосила, що не хотіла би, аби був такий розвиток подій, і знову повторила позицію, що Німеччина виступає за діалог.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com