З січня до жовтня 2021 року податкова служба анулювала 56 ліцензій на торгівлю пальним мережі АЗС Glusco. Анулювання ліцензій відбувається з ініціативи самої мережі, Glusco масово здає свої автозаправки в оренду.

Про це свідчать дані з реєстру Державної податкової служби ліцензіатів на торгівлю, виробництво і зберігання пального.
Відповідно до реєстру, з 20 липня до 4 жовтня Glusco анулювали АЗС 55 ліцензій на торгівлю пальним. У жовтні та липні – по одній ліцензії, вересні – 46 ліцензій та ще сім ліцензій – в серпні. Ще одну ліцензію у мережі АЗС відкликали в лютому.
Таким чином, з січня до 5 жовтня 2021 року податкова скасувала 56 ліцензій Glusco на торгівлю пальним. Левову частку – після арешту корпоративних прав мережі Державною фіскальною службою в липні 2021 року.
Як зазначено в клієнтському звіті Glusco, на початок жовтня в її управлінні залишилося всього 38 автозаправних комплексів із 105. 45 АЗС працюють під брендом F+. Цю мережу автозаправок співрозмовники галузевого видання Нафторинок називають “лоукостом Glusco” – вона вийшла на український паливний ринок у 2019 році.
У розпорядженні F+ опинилися станції Glusco в Київській, Харківській, Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській та Івано-Франківській областях, йдеться в звіті.
Ще 20 АЗС мережі перейшли під управління автозаправних комплексів Ultra і Avia: 13 станцій – Ultra і 7 – Avia. За даними профільного видання enkorr, у кінці літа Glusco також передала в оренду мереж WOG, KLO і БРСМ-Нафта 23 своїх київських заправки.
Однак у звіті Glusco про передачу в оренду своїх АЗС WOG, KLO і БРСМ-Нафта нічого не вказано. “На сьогоднішній день щодо низки станцій у різних регіонах тривають переговори”, – пише enkorr із посиланням на співрозмовника.