Рада ухвалила законопроект про підтримку виробництва “зеленої” енергетики | Дніро News

Рада ухвалила законопроект про підтримку виробництва “зеленої” енергетики

Верховна Рада України на позачерговій сесії ухвалила в цілому урядовий законопроект №3658 щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії. Відповідне рішення підтримали 288 народних депутатів України.

“В нас вчора було засідання комітету, де ми оперативно опрацювали більш ніж 1 200 правок і для того, щоб уникнути різних неузгодженостей в різних статтях закону, сьогодні ми провели ще один комітет, де технічно узгодили положення різних статей”, – сказав під час обговорення голова комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус.

Так, були враховані технічні поправки, зокрема, поправка №939, яка передбачає підстави встановлення Регулятором тарифу, зокрема, стосується наявності у Регулятора різних довідок.

Зазначається, що метою законопроекту є прискорення переходу до нової, конкурентної моделі підтримки відновлюваної енергетики, шляхом проведення аукціонів з розподілу квоти підтримки, збалансування кошторису ДП “Гарантований покупець” та з метою вирішення нагальних викликів галузі.
Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях