Саакашвілі розповів про шлях економічного зростання для України | Дніро News

Саакашвілі розповів про шлях економічного зростання для України

Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі розповів про шлях економічного зростання для України.

Про це пише Офіс Президента.

У межах робочої поїздки до Вінницької області Президент України Володимир Зеленський провів засідання Національної ради реформ, на якому окреслив низку змін, що їх необхідно першочергово реалізувати в Україні для покращення бізнес-клімату.

“Цей формат виїзних регіональних засідань Національної ради реформ чи засідань наших депутатів, чи урядових засідань у регіонах України говорить про те, що все ж таки реформи відбуваються не на Банковій, не у стінах Верховної Ради та не в Кабміні. Вони перш за все для людей. Тому мені дуже приємно, що ми обрали такий регіональний формат”, – зазначив Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив: три реформи, запропоновані до розгляду, є надзвичайно важливими для покращення економічної ситуації та залучення інвестицій в Україну.

“Кожна з реформ – і ДАБІ, і надрокористування, і спрощення підключення до електромереж – це створення передумов для регіональної конкуренції, яка допоможе кожній громаді в питанні залучення інвесторів на свою територію”, – зауважив очільник уряду.

“Кожна з цих речей, якщо вони будуть ухвалені, спростить, додасть кілька відсотків економічного зростання й полегшить життя для звичайних людей, а також для учасників ринку”, – зазначив голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com