У “Метінвесті” розповіли, як забезпечують безпеку праці та якість продукції | Дніро News

У “Метінвесті” розповіли, як забезпечують безпеку праці та якість продукції

Незважаючи на пандемію коронавірусу, на меткомбінатах імені Ілліча та “Азовсталь” Групи “Метінвест” продовжують роботу на забезпеченням безпеки праці, високої якості продукції та розширенням асортименту.

Зокрема, як повідомили в компанії, у структурних підрозділах меткомбінатів виконують планово-попереджувальні ремонти обладнання.

Так, у капітальні ремонти промислового обладнання двадцяти одного підрозділу меткомбінату імені Ілліча у поточному році інвестовано 1,55 млрд грн. Головні зусилля були спрямовані на завершення капітального ремонту першої агломашини, в ході якого:

  • замінили змінне обладнання;

  • відремонтували колектори;

  • в цеху агломерації капітально відремонтували баштовий вагоноперекидач;

  • провели повну ревізію комплексу обладнання листопрокатного цеху;

  • у конвертерному цеху виконали роботи із заміни ряду обладнання.

“Виконуючи все необхідне – від контролю роботи агрегатів до своєчасних і якісних капітальних, планово-попереджувальних і поточних ремонтів, ми досягаємо головного – безпечної ефективної роботи виробничих потужностей, високої якості виробленої продукції та отримуємо можливість щороку розширювати асортимент. І це одна з важливих складових успішного майбутнього підприємства”, – підкреслив генеральний директор ММК імені Ілліча Групи “Метінвест” Тарас Шевченко.

Основные усилия были сосредоточены на завершении капитального ремонта первой агломашины

На меткомбінаті “Азовсталь” інвестиції в капітальний ремонт промислових потужностей у 2020 році становили 1,32 млрд грн. Ключові проекти були спрямовані на відновлення обладнання конвертерного, доменного та коксового виробництва. Наприклад:

  • у конвертерному цеху вжили заходів для запобігання аварійним зупинкам обладнання;

  • у доменному цеху провели повну ревізію печі з переобладнанням її бункерів,

  • провели роботи з відновлення зношених елементів коксових батарей;

  • у кисневому цеху провели ремонт двох агрегатів – повітряного компресора ЕК 1500 №8 і повітророзподільної установки ВРУ-60 станції №1;

  • крім того, провели капітальні ремонти промислових агрегатів ще в двадцяти підрозділах підприємства.

Провели ремонт воздухоразделительной установки ВРУ-60

“Ми послідовно реалізуємо технологічну стратегію розвитку виробництва, виконуючи планові ремонти і техобслуговування промислових агрегатів, тим самим створюючи необхідні умови для збереження конкурентних переваг у виробництві продукції”, – зазначив генеральний директор меткомбінату “Азовсталь” Групи “Метінвест” Енвер Цкітішвілі.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com