Україна отримала 160 млн збитків через злочини у бюджетній сфері | Дніро News

Україна отримала 160 млн збитків через злочини у бюджетній сфері

В Україні установлено 160 млн грн збитків через злочини у бюджетній сфері, а саме: розтрати, привласнення, зловживання і недбалість з державними грішми, схеми з бюджетом, митними платежами чи податками. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

“Ми маємо різко реагувати на всі порушення законодавства, особливо у бюджетній сфері — вони коштують дуже дорого для нашої держави, тим більше в такий економічно і епідемічно складний період. Тому розтрати, привласнення, зловживання і недбалість з державними грішми, схеми з бюджетом, митними платежами чи податками — те, за що треба жорстко “бити по руках”, — зазначила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

Зазначається, що у вчиненні 192 таких кримінальних правопорушень особам повідомлено про підозру, до суду з обвинувальними актами скеровано 595 кримінальних правопорушень.

“Установлено 160 млн грн збитків, із яких вже відшкодовано 7 млн гривень. З метою забезпечення відшкодування спричиненої шкоди накладено арештів на 74,2 млн грн та заявлено позовів на понад 79 млн грн”, — додається у повідомленні.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com