Україна збирається підписати меморандум з МВФ найближчими тижнями, – Зеленський | Дніро News

Україна збирається підписати меморандум з МВФ найближчими тижнями, – Зеленський

Буде підписано меморандум про розширену програму

Президент Володимир Зеленський упевнений, що найближчими тижнями Україна підпише меморандум із Міжнародним валютним фондом (МВФ) про програму розширеного фінансування. Про це Зеленський заявив під час телефонної розмови з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем, повідомляється на сайті Офісу президента.

“Ми в постійному діалозі з Міжнародним валютним фондом. Впевнені, що найближчими тижнями знайдемо повне розуміння й підпишемо меморандум про розширену програму. Паралельно ми ведемо переговори зі Світовим банком та іншими партнерами щодо фінансування у ці складні часи. Нам потрібні гроші на підтримку малого та середнього бізнесу та на підтримку нашої економіки”, – зауважив президент.

Раніше Зеленський розповів, що протягом 15 днів після того, як парламент проголосує за закони про банківську діяльність та запуск ринку землі, Україна отримає від МВФ перший швидкий транш на 2 млрд дол.

Він попереджав про загрозу дефолту у разі, якщо Верховна Рада не ухвалить 30 березня закони, необхідні для отримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com