Українці отримали нові платіжки за опалення – Дніро News

Українці отримали нові платіжки за опалення

Експерт Олег Гарник прокоментував новини про те, що деякі українські сім’ї отримали квитанції на оплату опалення із перерахунком за кілька минулих років.

Фахівець наголосив, що цей перерахунок абсолютно законний, оскільки деяким українцям доведеться доплачувати, а в інших, навпаки, платежі виявилися мінімальними.

«Теплопостачальне підприємство подає теплоносій до будинку. На вході до будинку теплова енергія враховується та визначається, скільки гігакалорій поставлено», – пояснює Гарник. За його словами, у деяких будинках встановлено поквартирні обліку теплової енергії, в інших будинках цього немає. У будь-якому випадку кожен мешканець багатоквартирного будинку заплатить за власну опалювальну площу та за опалення місць загального користування. У тих будинках, де немає приладів обліку, ситуація залишається дуже складною, наголосив фахівець.

Також він зазначив, що подібну методику затвердили 3 роки тому, багато постачальників моментально провели перерахунок, проте кошти в повному обсязі так і не отримали. Саме з цієї причини деяким українським сім’ям приходять платіжки з більшими сумами. Нагадаємо, раніше мешканці Києва поскаржилися на те, що отримали платіжки за опалення із дивним перерахунком.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.



ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com