Українцям почнуть нараховувати штрафи за несплату податків на нерухомість – Дніро News

Українцям почнуть нараховувати штрафи за несплату податків на нерухомість

Українці, які володіють квартирами від 60 квадратів і будинками від 120 квадратів і не заплатили податки на нерухомість, повинні будуть заплатити штраф. Його розмір залежить від того, наскільки затримати платіж.

Про це йдеться в ст. 266 Податкового кодексу України. Так, якщо затримати платіж на період до 30 днів – штраф у розмірі 10% боргу; якщо затримати платіж більш ніж на 30 днів – штраф у розмірі 20% боргу.

Відзначимо, що розмір податку становить 1,5% від мінімальної зарплати за минулий рік. Нині це 70,89 грн. Місцева влада має право зменшити податок або норму за площею, з якої потрібно стягувати гроші.

Наприклад, за нормативом із квартири площею в 100 квадратів потрібно буде заплатити податок усього за 40 квадратних метрів. Це 2,8 тис. грн. Платити повинні ті, хто отримав квитанції. Їх розсилали до 1 липня, і після цього було два місяці (до 1 вересня), щоб внести гроші. Після сплата можливо тільки зі штрафом.

До речі, ті, хто не може заплатити, мають право звернутися по розстрочку. Для цього потрібно звернутися в свою податкову за місцем реєстрації.ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com