“Укравтодор” у 2020 році став лідером з економії грошей на закупівлях | Дніро News

“Укравтодор” у 2020 році став лідером з економії грошей на закупівлях

“Укравтодор” у 2020 році згенерував 21% від всієї економії на закупівлях, які проводили державні структури, ставши лідером за цим показником, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Згідно з відкритими даними BI.prozorro.org, агентство заощадило на закупівлях 9,9 млрд грн (станом на 23 грудня), що на 2 млрд грн більше, ніж було роком раніше.

Всього економія в системі за 2020 рік становить 47 млрд грн.

В “Укравтодорі”, коментуючи показники за цей рік, зазначили, що зростання обсягу економії на закупівлях вдалося досягти завдяки трьом факторам: методології закупівель, експертизі проектів перед тендерами, а також моніторингу цін на матеріали і контролю роботи служб.

Методологія закупівель дозволила впорядкувати розробку тендерної документації службами автомобільних доріг в областях, мінімізувати корупційні ризики і захистила “Укравтодор” від втрати часу і коштів через недобросовісних підрядників.

Що стосується експертиз, то у 2020 році кожен проект ремонту і будівництва проходив як експертизу, так і так звану Секцію 5. Як пояснили в “Укравтодорі”, пострадянські норми допускали велику варіативність у проектах з поточного середнього ремонту доріг. Аналіз Секцією 5 дозволив уникнути недоліків, через які скорочується термін служби дороги і страждає безпека руху.

Раніше відомий блогер показав, як унаслідок програми “Велике будівництво” змінилася найгірша траса країни.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com