Уряд планує створити два фонди для підтримки малого та середнього бізнесу | Дніро News

Уряд планує створити два фонди для підтримки малого та середнього бізнесу

Планується створення Фонду гарантування кредитів і Фонду фондів для спрощення доступу малого та середнього бізнесу до фінансування.

Кабінет міністрів заклав у Вектори економічного розвитку до 2030 року створення єдиного інтегрованого гарантійного інструменту – Фонду гарантування кредитів, орієнтованого на високоризикові або з недостатнім рівнем фінансування малі і середні підприємства.

До таких підприємств пропонується віднести, в тому числі інноваційні, культурні та творчі сектори, підприємства, що переходять від ресурсо- та енергомістких моделей до більш стійких, а також застосовують цифрові і інноваційні методи ведення бізнесу.

Також Кабмін планує спрощення доступу до капіталу для малого і середнього бізнесу шляхом створення державного Фонду фондів «як механізму ризиків/винагород для збільшення розміру фондів».

В уряді вважають, що якірною інвестицією для Фонду фондів може виступати державне фінансування, при цьому додаткове фінансування від міжнародних фінансових організацій та від інших держав буде сприяти залученню приватних інвесторів у малий і середній бізнес.
Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях