В уряді пояснили, за рахунок чого робитимуть пенсійну реформу – Дніро News

В уряді пояснили, за рахунок чого робитимуть пенсійну реформу

Глава парламентського Комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів Галина Третьякова спростувала чутки про те, що пенсійну реформу в Україні в рамках 2-го рівня пенсійного забезпечення введуть за рахунок підвищення податку на доходи фізосіб (ПДФО) і Єдиного соцвнеску (ЄСВ). Про це глава Комітету заявила в понеділок, 18 січня.

Дослівно народний депутат Галина Третьякова сказала наступне:

«Протягом вихідних деякі засоби масової інформації, не перевіривши свої здогадки, опублікували новини про те, що другий рівень пенсійного забезпечення, який планується ввести в Україні з 2023 року, буде введено в дію шляхом підвищення податків ЄСВ і ПДФО. Повідомляю, що ця інформація не відповідає дійсності. Така можливість ніколи не розглядалася ні керівництвом держави, ні парламентом, ні урядом».

За словами Третьякової, податки для підприємців і звичайних українців, навпаки, знижуватимуться. Крім цього, глава Комітету чітко роз’яснила, внаслідок чого саме виникне в країні 2-й рівень пенсій. Вона нагадала обіцянку прем’єр-міністра Дениса Шмигаля – 2% від чинного ЄСВ і 2% від наявного ПДФО якраз і підуть на створення додаткових пенсій громадянам.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com