Влада запустила новий сервіс для платників податків | Дніро News

Влада запустила новий сервіс для платників податків

Податкова служба створила електронний сервіс InfoTAX, завдяки якому платники податків зможуть відстежити дані про розрахунки, результати обробки документів, отримати інформацію про реєстрацію, строки подання звітності і сплати податків.

Сервіс працюватиме у месенджерах Telegram і Viber, зазначили у ДПС.

З січня у сервісі стануть доступні послуги передзаповнення звітності для платників єдиного податку, перехід до сплати податків у «два кліки» та оповіщення податковий борг і можливість виникнення такого боргу за несвоєчасної сплати. «Для доступу до сервісу необхідно у відповідному месенджері (наприклад, Telegram) знайти InfoTAX, в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування нового сервісу.

«InfoTAX» – це продовження розпочатого ДПС курсу на максимально дистанційне спілкування з платниками податків та якісно новий рівень послуг»— Державна податкова служба.

Раніше Державна податкова служба та Мінфін запустили електронний сервіс «Пошук акцизної марки». Він дозволяє виявляти контрафактну продукцію. А МВС запустило онлайн-послугу «Керування належним користувачем», яка дозволить легалізувати користування авто не його власником. Навесні в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.
Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях