Юрій Бойко: Влада ухвалила антинародний бюджет, з яким країна жити не зможе | Дніро News

Юрій Бойко: Влада ухвалила антинародний бюджет, з яким країна жити не зможе

Голосування за антинародний бюджет показало, в чиїх інтересах працює парламентська більшість. Про це заявив Співголова фракції “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко, коментуючи прийнятий бюджет на майбутній рік.

“Провладні депутати наплювали на потреби медиків, на біди українських сімей, вимоги підприємців та потреби економіки. Прийнятий бюджет позбавляє українців підтримки і захисту в 2021 році”, – заявив Юрій Бойко.

Він підкреслив, що при владі був інший вихід, – це прийняти правки, які пропонувала “Опозиційна платформа – За життя”.

“Ми підготували свої поправки. Це були реальні ініціативи, зроблені з урахуванням можливостей нашої економіки і ситуації в країні. Треба було збільшити прожитковий мінімум, підвищити мінімальні зарплати і пенсії. Нормально профінансувати державну програму комунальних субсидій і запобігти кризі неплатежів. Різко скоротити фінансування силовиків і чиновників. Жорстко зрізати всі нецільові витрати. Спрямувати десятки мільярдів гривень на підтримку економіки та розвиток регіонів. Для боротьби з епідемією ми пропонували на 42 млрд грн. збільшити фінансування медицини”, – зазначив Юрій Бойко.

Однак, за словами політика, влада, приймаючи такий антинародний бюджет, переслідувала інші цілі.

“Влада хоче заслужити схвалення МВФ, щоб і далі заганяти країну в боргову яму. Купити лояльність чиновників і силовиків, які захищатимуть уряд від обурення людей. І влада готова за це платити здоров’ям і благополуччям українців”, – зазначив народний депутат.

Співголова фракції опозиціонерів підкреслив, що Зе-команда просто обманює людей і грабує країну.

“Вже ясно, що цей бюджет доведеться переглядати відразу ж на початку наступного року. Країна не може жити з таким бюджетом і з такою владою”, – акцентував Юрій Бойко.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях