З 1 грудня українців чекає нова пенсія – Дніро News

З 1 грудня українців чекає нова пенсія

Оператори одержують 3 млрд грн на рік за контент-послуги. І половина цієї суми списується фактично таємно, оскільки самі клієнти не підозрюють, що дали згоду на платний контент випадково прийнявши умови послуги.

Це випливає із затвердженого бюджету ПФУ. Перерахунок відбудеться через підвищення прожиткового мінімуму. До нього прив’язано максимальна та мінімальна пенсії.

Як перерахують:

Мінімальна – з 1854 до 1934 грн.

Максимальна – з 18 540 до 19 340 грн.

Надбавка за кожний рік понад норму стажу – з 18,54 до 19,34 грн.

Гарантована (досяг 65-річчя та має повний стаж) – з 2400 до 2600 грн.

Ті українці, які сплачують внески із мінімальної зарплати, можуть розраховувати на мінімальний розмір пенсії. На даний момент це 1854 грн., а з 1 грудня – 1934 грн. Тобто збільшення складе всього 80 грн.

Зазначимо, для того, щоб отримати максимальну пенсію, розмір зарплати повинен бути приблизно в 7 разів вищий за середню. Приблизно 40% українців офіційно одержують мінімальну зарплату. Досягнувши пенсійного віку за наявності 35 років стажу, вони зможуть претендувати лише на мінімальну пенсію.

Докладно писав про те, як виглядатиме пенсійна реформа від Кабміну і чому ситуація з виплатою пенсій в Україні загострюватиметься щороку.

Також повідомлялося, що мінімальну пенсію деяким українцям підвищили до 6000 грн. Тепер їхня мінімальна пенсійна виплата не залежатиме від розміру прожиткового мінімуму в країні.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com