Законопроєкт про гральний бізнес схвалили до другого читання – Дніро News

Законопроєкт про гральний бізнес схвалили до другого читання

Профільний комітет ВР схвалив до другого читання законопроєкт про гральний бізнес №2285-д.

Про це повідомив у Facebook нардеп від “Голосу” і перший заступник голви комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

“Кажуть, що 21 з моїх колег по Комітету щойно схвалили до другого читання законопроєкт про гральний бізнес №2285-д.

Ми з Галиною Васильченко залишили засідання через процедуру розгляду. В залі буде гаряче”, – написав Железняк.

Перед цим Васильченко повідомила у Facebook, що вона разом із Железняком покинули засідання комітету через процедуру розгляду правок.

Вона також опублікувала правки до проєкту закону, на яких наполягав “Голос”:

  • Гральні автомати можуть бути тільки в 5-ти зіркових готелях. Зараз у законопроекті і далі є 3 та 4 зіркові;
  • Має бути обмежена кількість гральних автоматів в країні з врахуванням чисельності населення. Ця норма була прийнята в 1 читанні, але вона зникла до 2 читання;
  • Зникла норма, яка не дозволяє розміщувати гральні автомати (навіть у готелях) ближче, ніж 500 м до дошкільних закладів освіти, шкіл, дитячих розважальних центрів. Хоч це положення було прийняте в 1 читанні;
  • Гральні автомати якщо і розміщувати, то тільки в самих приміщеннях готелів, а не на “території готелів”, як йдеться в законопроєкті. Адже таке трактування дає багато можливостей для зловживань.

Нагадаємо:

Раніше голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що на цьому тижні не варто очікувати голосування у другому читанні за законопроєкт №2285-д “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”.

До законопроєкту №2285-д “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор” надійшло майже 3,5 тисячі поправок, профільний комітет розпочав їх розгляд 3 червня.

16 січня Верховна Рада проголосувала у повторному першому читанні за доопрацьований фінансовим комітетом парламенту законопроєкт 2285-д, який передбачає легалізацію та державне регулювання азартних ігор.

Пропонується дозволити розташовувати зали з ігровими автоматами тільки в готелях, які мають три, чотири або п’ять зірок.

Згідно з документом, резидентам держави-агресора буде заборонено мати гральний бізнес на території України.

Законопроєктом передбачається і регулювання “класичних” лотерей.

На думку голови виконкому Національної ради реформ Міхеїла Саакашвілі, у Верховній Раді намагаються провести корумпований закон щодо легалізації грального бізнесу. За його словами, президент та прем’єр-міністр погоджуються з ним.

У квітні цього року парламент ухвалив закон для боротьби з “правочним спамом” – “Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури”.

Найбільша кількість правок – понад 16 тисяч – була внесена до так званого банківського законопроєкту, який унеможливить скасування рішення НБУ про націоналізацію/ліквідацію банків та повернення несправедливої компенсації з держбюджету їхнім попереднім власникам.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com