Заробітчани можуть стати проблемою для економіки – Дніро News

Заробітчани можуть стати проблемою для економіки

Трудова міграція українців наразі не несе великої загрози для економічного розвитку країни, проте рано чи пізно громадяни почнуть для себе вибирати країну, в якій вони захочуть залишитися. Це може стати реальною загрозою для економіки України.

Про це розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній із міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник “5 каналу”. “І ось тут постане питання: чи захоче трудовий мігрант залишитися в Україні. І ось це вже буде нести в майбутньому загрозу для нашого економічного розвитку”, – заявив фахівець.

Водночас українських заробітчан потребує не тільки Польща. Громадяни часто їдуть і в Білорусь, де пів мільйона мігрантів, а також у РФ та Китай. “Вони всі зацікавлені максимально забрати наші технічні кадри, тому що передусім це висока якість, низька ціна”, – заявив директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

Раніше повідомлялося, що в Польщі кожна четверта компанія планує працевлаштувати українських заробітчан протягом року. Відзначимо, що до пандемії COVID-19 такі плани мала кожна десята компанія в країні. Одна з головних причин зростання – позитивний досвід роботи українців у Польщі.

Кожен третій роботодавець із Польщі позитивно ставиться до українських заробітчан. Відзначається, що це збільшення на 3% порівняно з минулим опитуванням, про це свідчать дані “Барометру польського ринку праці” – соцдослідження, яке проводила компанія “Personnel Service”.ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com