Зеленський заявив, що в Україні будуть ринкові тарифи на “комуналку” – Дніро News

Зеленський заявив, що в Україні будуть ринкові тарифи на “комуналку”

Президент України Володимир Зеленський на пресмарафоні заявив, що тарифи на комунальні послуги повинні бути ринковими. Глава держави також підтримав перехід з використання газу на електроенергію.

«Вони (комунальні тарифи. — Ред.) повинні бути ринковими. Ціна на газ може бути колись дуже ринковою, але якщо це не стосується серйозного удару по платіжках», — сказав Зеленський.

Глава держави зазначив, що без програми модернізації опалювальної системи у сфері комунальних послуг не можна досягти енергобезпеки. Зеленський виступив за максимальний перехід на використання електроенергії замість газу, який можна експортувати.

«Люди переконані, що газ дешевший за електроенергію. Зараз ми бачимо, що газ може бути дорожчим і в рази. Має бути хайп, люди повинні цього хотіти (перейти на електроенергію замість газу. — Ред.)», — уточнив Президент.

Нагадаємо, за даними опитування Research & Branding Group, проведеного наприкінці жовтня, серед можливих проблем, які можуть виникнути під час опалювального сезону, українці найчастіше називали підвищення цін на послуги під час опалювального сезону 63%. При цьому планові відключення електрики побоювалися 30% жителів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com