Команди ЗС України успішно взяли участь у навчанні НАТО CWIX 2021 – Дніро News

Команди ЗС України успішно взяли участь у навчанні НАТО CWIX 2021

Команди Збройних Сил України за підтримки Представництва Альянсу в Україні успішно взяли участь у навчанні НАТО CWIX 2021, що відбувалося з 7 по 25 червня. Представники ЗСУ представляли Україну за двома напрямками – кібер та MIP.

Про це інформує пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

З початку навчань офіцери-зв’язківці успішно відпрацювали  спільні тести на досягнення взаємосумісності з системами кібернетичної безпеки держав- членів НАТО та країн-партнерів.

Наші військові продемонстрували високий професіоналізм та організованість під час виконання спільних завдань  у рамках багатонаціональної цільової групи з кібернетичної безпеки, відзначивши,  що участь у таких заходах співробітництва з Північноатлантичним альянсом дає можливість набути неоціненного досвіду  у застосуванні сучасних технологій для захисту інформаційно-телекомунікаційних систем,  встановленні робочих контактів з експертами провідних країн світу в галузі кібернетичної безпеки та сприяє зміцненню авторитету Збройних Сил України.

Крім цього, підрозділом, що здійснює розробку інструменту забезпечення ситуаційної обізнаності, здійснено тестування зазначеної системи щодо можливості обміну даними про поточну оперативну обстановку з аналогічними системами країн НАТО.

Крім перевірки визначених специфікацією методів обміну, основна увага приділялася об’єму підтримуваної системою семантики моделі даних MIM, яка визначена основною для обміну даних між системами бойового управління під час проведення спільних операцій НАТО.

Україна знаходиться в авангарді країн, які реалізовують найсучаснішу специфікацію для обміну даних про поле бою.ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com