«Ми хочемо і можемо підтримувати Україну, поставляючи озброєння» – Тейлор – Дніро News

«Ми хочемо і можемо підтримувати Україну, поставляючи озброєння» – Тейлор

Чого очікувати Україні від нового глави Білого дому, розповідає газета «День».

Видання нагадує, що під час свого останнього візиту в Україну в 2017 році Джо Байден наголошував на важливості боротьби з корупцією.

Зокрема, він зазначав, що Росія використовує корупцію як «інструмент примусу», щоб залишити Україну в своїй сфері впливу. Відтак Байден акцентував, що боротьба з корупцією – це не лише справа доброго урядування, а й є важливою для самозбереження і безпеки.

Із проханням прокоментувати вибори в США і розповісти, якою буде політика адміністрації Байдена щодо України та Росії, газетярі звернулися до колишнього посла США в Україні у 2006-2009 роках Вільяма Тейлора.

Він, зокрема, вважає, що президент Байден буде ще більше підтримувати Україну, ніж він це робив, будучи віцепрезидентом у адміністрації Обами.

«Ми багато навчилися за останні чотири роки, що хочемо і можемо підтримувати Україну, поставляючи озброєння, зокрема ПТРК Javelin. Адже Росія вже була спровокована, і це сталося незалежно від того, чи постачали ми озброєння, чи ні… Для США, а також Європи краще, коли Україна є сильною. Бо саме сильна Україна може стримати Росію від того, щоб та йшла далі», – наголосив Тейлор.

Він зазначив, що санкції проти Росії є більш болісними і тривалими, ніж вони сподівались. У разі подальшої агресії проти України чи проти інших країн на периферії санкції завдаватимуть більше шкоди Росії і будуть її стримувати. Заголовок матеріалу – «П’ять ключів до перемоги».ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com