“Путін явно розраховував на бліцкриг. Не вийшло”: ветеран про ситуацію на фронті – Дніро News

“Путін явно розраховував на бліцкриг. Не вийшло”: ветеран про ситуацію на фронті

Павло Сухань, майор запасу морської піхоти, прокоментував вторгнення Російської Федерації в Україну.

О 05:00 за київським часом, 24 лютого, війська Російської Федерації вторглися на територію України. Згідно зі свіжими даними, бої ведуться практично по всьому периметру кордонів з РФ. Про ситуацію на фронті в коментарі розповів Павло Сухань, ветеран, майор запасу морської піхоти. Він вважає, що Путін хотів провести бліцкриг, але його план провалився. Тепер президент РФ заявляє про готовність вести переговори з владою України. А сторона, яка перемагає у війні, зазвичай себе так не веде.

У коментарі Павла Суханя сказано: “Зідзвонювався з морпіхами під Маріуполем — все нормально. Тримаємося. Вони спробували прорватися під Павлополем, але відкотилися. Зона ООС залишається стабільною, її не ламають”.

“Путін явно розраховував на бліцкриг. Не вийшло. І конкретно не вийшло, — продовжив Павло Сухань. — А чим довше триватиме війна, тим буде гірше ставлення до його військ. І той, хто виграє війну, не пропонує переговори. Від кожного залежить результат війни. Ветерани повинні повернутися в стрій, програмісти — ламати їх сайти, кожен повинен боротися на своєму фронті”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com