Україна вимагає повноправного членства в ЄС | Дніро News

Україна вимагає повноправного членства в ЄС

Україна вимагає повноправного членства в Європейському Союзі.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час відеоконференції лідерів Східного партнерства.

– Східне партнерство не повинно обмежувати амбіції. Комусь достатньо політичного діалогу, комусь-стратегічного партнерства з ЄС, хто прагне інтеграції в загальний ринок на основі чотирьох свобод, а хтось, як Україна, вимагає повноправного членства в ЄС, – сказав він.

За словами Зеленського, спочатку метою Східного партнерства був розвиток спільноти, яких об’єднують європейські цінності і принципи. Перевагами такого союзу повинні користуватися всі країни-учасниці.

Президент упевнений, що наслідки пандемії можна подолати за допомогою поглиблення інтеграції та збільшення координації між країнами.

Зеленський подякував європейським партнерам за нову програму в розмірі €1,2 млрд.

Також він додав, що Україна розраховує на співпрацю з ЄС у закупівлі вакцини проти коронавірусу, коли вона буде виготовлена.

Україна та ЄС

З 2009 року Україна є учасником програми Євросоюзу Східне партнерство. У 2014 році було підписано угоду про асоціацію з ЄС.

У лютому 2019 року парламент юридично закріпив у Конституції курс на вступ до НАТО і Євросоюзу. У вступній частині йдеться про європейську ідентичність українського народу та незворотність європейського та євроатлантичного курсу України.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com