Віче в Києві. Саакашвілі оприлюднив своє бачення нової України та плани Майдану після 7 листопада. Погляд з Дніпра – Дніро News

Віче в Києві. Саакашвілі оприлюднив своє бачення нової України та плани Майдану після 7 листопада. Погляд з Дніпра

У неділю 29 жовтня на майдані Конституції в Києві відбулося ще одне народне Віче.

В роботі Віче прийняла участь і запорізька делегація. На Віче з програмною промовою виступив лідер нинішніх масових протестів, голова політичної партії «Рух нових сил» Михайло Саакашвілі. Ось в чому полягають нові завдання безстрокової Акції протесту на найближчу перспективу.

Яким має бути новий президент?

Наш народний кандидат в президенти має бути переможцем всенародного опитування, тобто відображати волю народу України. Він не має власного бізнесу та має доказати, що його майно зароблене чесно. Ще кандидатом він має укласти з суспільством ряд договорів про те, яких принципів він обіцяє додержуватися, якщо буде обраним. Там головними гарантованими чинниками будуть контроль збоку парламенту та закон про імпічмент. Це буде президент з іншими функціями. Він не буде мати право втручатися в господарчу діяльність, в суди і прокуратуру. Його буде обрано тільки на один строк.

Президент на посаді не повинен багатіти, як те зараз робить Порошенко. Натомість президент має мріяти зайняти визначне місце в історії України поряд з найвидатнішими історичними постатями. Для нього єдиною вигодою є можливість участі в розбудові нової української держави, а вищою винагородою – повага та любов народу України.

Якою буде нова Верховна Рада?

Парламент теж буде оновленим. Не можуть бути обраними народними депутатами люди, що 20 років і більше вже пропрацювали на високих державних посадах. Конституційну більшість не менш ніж 300 депутатів будуть становити так звані «300 спартанців». В них та членів їх сімей та родичів має бути повністю відсутнім власний комерційний інтерес. Для цього всі кандидати підлягають ретельній перевірці в антикорупційних органах. Ще вони мають бути розумними, освіченими, інтелігентними і досвідченими. Як і кандидат в президенти, кандидати в парламентарії також укладають суспільний договір, що вони ідуть тільки на один строк, йдуть не за грішми та маєтками, а служити Україні.

Знов обраний парламент має за 70 календарних днів прийняти пакет життєво важливих законів, а далі контролювати їх виконання та підкріпляти їх дієвість спеціальним законодавством.

Що робити з олігархами?

Найбільший український олігарх Ахметов в минулому році отримав зростання власного капіталу на 65%, в той час як країна отримала зростання ВВП на 1%. Треба ліквідувати олігархію як клас: забрати в них медіа, ліквідувати монополію та спеціальним законом заборонити втручання великого бізнесу у внутрішню політику. Першим законом нового парламенту має бути закон про заборону олігархії, а вже другим про імпічмент. Цей політичний клас приречений.

Про власне бачення ситуації в Україні та власне місце в житті України

У нас в Україні не було двох революцій. Революція за обов’язкової умови має корінні соціально-економічно-політичні зміни. В нас після двох попередніх Майданів докорінних змін не відбулося. То були переможні повстання. Революція життєва потрібна, але її треба робити через мирну партійну силу і електоральну більшість людей, які ці зміни вимагають.

Саакашвілі найближчим часом оскаржить в суді позбавлення його громадянства України. Він домагається поновлення громадянства не заради якоїсь високої посади. Громадянство йому потрібне, щоби бути разом з революційним народом гарантом того, що нова влада не скурвилася й не продалася олігархам як нинішня.

Що буде 7 листопада і після

Сьомого листопада ми зберемося ще в більшій кількості ніж раніше і будемо вимагати прийняття наших вимог Верховною Радою. Приходьмо всі! Кожному учаснику протесту буде роздано по 10 листівок, що пояснюють практичні питання нової тактики нашого протесту.

Якщо ж депутати не приймуть наших вимог, то ми продовжимо боротьбу в іншому місці, де нас буде в рази більше. Ми змінимо тактику. Неможливо тут вічно стояти на морозі. Ми скористуємося передовим досвідом наших друзів і сусідів. Ми маємо показати олігархам і їхнім запроданцям-слугам, що ми їм надаємо останній шанс вціліти в той війні, яку їм об’явила українська спільнота. Вони мають зрозуміти, що не вони нам, а саме ми їм надаємо останній шанс. Ми їх рятуємо від гніву народного, від суду Лінча. Ми маємо діяти виключно конституційними засобами.

Ворог буде й надалі використовувати проти нас заборонені прийоми, але ми повинні до останньої можливості дотримуватись тактики мирного протесту. Ця влада начолі з олігархами вже прогнила, як те гниле яблуко на дереві. Вона повинна впасти, але бажано не на наші голови. Щоб не прийшлось відмиватися, або навіть отруїтися бацилами користолюбства і злодійства!

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com