За добу в Україні знову зафіксували понад 10 тисяч випадків COVID-19 - Дніро News

За добу в Україні знову зафіксували понад 10 тисяч випадків COVID-19

В Україні за минулу добу, 14 листопада, коронавірусне захворювання зафіксували у 10 681 людини. Також відомо, що вчора 2 633 пацієнтів одужали, а 95 — померли від ускладнень.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Госпіталізували за минулу добу 1 227 людей. Водночас на коронавірус провели 44 505 тести (зокрема методом ПЛР — 36 тисяч, методом ІФА — 8 505).

За останню добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстрували у Києві (921), Запорізькій (868), Харківській (713), Одеській (692) та Київській (692) областях.

За весь час пандемії в Україні COVID-19 уже підтвердили у 535 857 людей, понад 240 тисяч пацієнтів одужали, а 9 603 померли від ускладнень. Методом ПЛР провели уже майже 4 млн тестувань.

Зазначимо, що після трьох останніх днів, коли фіксували нові рекорди за кількістю нових випадків коронавірусу, сьогоднішній показник дещо знизився. Останній рекорд фіксували напередодні, 14 листопада, коли коронавірусне захворювання підтвердили у 12 524 людей.

Епідемія у розпалі

Кількість хворих із COVID-19 в Україні зростає. Щодоби у нас фіксують від 10 до вже понад 12 тисяч інфікованих. У Нацслужбі здоров’я розповіли, що в жовтні кількість госпіталізованих з COVID зросла на майже 80%.

У МОЗ розробили алгоритм дій у разі погіршення ситуації згідно з чотирма рівнями небезпеки. Наразі Україна перейшла на другий рівень, який, зокрема, передбачає скасування планових операцій. Детальніше про чотири рівні тут.

Що у нас із карантином?

Починаючи з 14 листопада в Україні почав діяти «карантин вихідного дня». Уряд дозволив працювати лише продуктовим магазинам, автозаправкам, аптекам, фінансовим установам та транспорту. Детальніше про зміни читайте тут.

Також в Україні відмовилися від щотижневого поділу регіонів на зони та перейшли на загальнодержавний карантин з обмеженнями, які діяли у «помаранчевій» зоні.

Влада переконана, що це допоможе врятувати медичну систему від колапсу.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com