Загроза для безвізу: ЄС буде уважно стежити за ситуацією в Україні - Дніро News

Загроза для безвізу: ЄС буде уважно стежити за ситуацією в Україні

Європейський союз буде уважно стежити за антикорупційною інфраструктурою в Україні, ситуація з якою може загрожувати безвізовому режиму. У той же час на даний момент нічого непоправного не сталося. Умови для безвізового режиму включають в тому числі інституціональні речі.

«І ми стурбовані деякими подіями навколо антикорупційної архітектури … Ми, звичайно, не коментуємо жодним чином рішення Конституційного суду (про неконституційність указу про призначення директора НАБУ, – ред.). Але ми хочемо зробити акцент на правовій, конституційній ясності навколо НАБУ, яка повинна бути відновлена дуже швидко», – зазначив посол Європейського союзу в Україні Матті Маасікас в інтерв’ю «РБК-Україна». Він підкреслив, що ситуація навколо бюро повинна вирішитися якомога швидше.

«Це, звичайно, те, за чим Євросоюз і партнери Євросоюзу спостерігають дуже-дуже уважно. Процес візової лібералізації оцінюється щороку, і ми за цим будемо стежити дуже уважно», – додав посол.

Він також уточнив, що заява депутата Європарламенту Віоли фон Крамон про пряму загрозу для безвізового режиму з Україною має вагу, але остаточне рішення за Єврокомісією. У той же час в цих питаннях поки не зроблено нічого незворотного.

Нагадаємо, вчора високий представник Європейського союзу у закордонних справах і політиці безпеки Жозеп Боррель запевнив, що Україна відповідає всім критеріям для безвізового режиму з ЄС.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com