14 це багато чи мало? Олена Зеленська поставила важливе питання про чоловіків - Дніро News

14 це багато чи мало? Олена Зеленська поставила важливе питання про чоловіків

Перша леді України Олена Зеленська повідомила про те, 15 квітня, парламент ухвалив законопроєкт, який надає чоловікові право скористатися додатковою оплачуваною відпусткою при народженні дитини.

Про це Олена Зеленська написала на своїй сторінці у соціальній мережі Інстаграм.

“14 днів оплачуваної відпустки для чоловіків при народженні дитини – багато це чи мало? Нарешті маємо привід поділитися думками щодо цього. Адже сьогодні парламент у другому читанні проголосував законопроєкт, який надає чоловікові право скористатися додатковою оплачуваною 14-денною відпусткою впродовж трьох місяців з дня народження дитини.”, – йдеться у повідомленні.Олена Зеленська

Скріншот: instagram.com/olenazelenska_official

Олена Зеленська зізналася, що дуже чекала на ухвалення цього законопроєкту. Адже, на думку першої леді, це перший важливий законодавчий крок для розвитку відповідального батьківства в Україні.

“Для дитини – це можливість відчути тепло та турботу обох батьків з перших днів життя. Для чоловіка – це можливість ближче познайомитися з дитиною та встановити особливий батьківський контакт. Для матері – це велика підтримка. А з точки зору рівності прав – це перемога і для чоловіків, і для жінок у питанні поєднання трудової діяльності із сімейними обов’язками.”, – зазначила перша леді.Олена Зеленська.

Олена Зеленська, instagram.com/olenazelenska_official

Перша леді пояснила, що новим законом також закріплено, що відпусткою для догляду за дитиною до трьох років однаково зможуть скористатися як батько, так і мати. Варто зауважити, що раніше чоловіки могли піти в таку відпустку, лише за умови, що матір дитини вийшла на роботу.

Відповідно, у родинах, де жінка – ФОП чи самозайнята особа, чоловіки взагалі не мали цього права. Як додала Олена Зеленська, ці нововведення – виконання на практиці зобов’язань, які Україна взяла на себе, приєднавшись до міжнародного “Партнерства Біарриц”.

“Крім того, для чоловіків, які мають дітей віком до чотирнадцяти років або дитину з інвалідністю, батьків, котрі виховують дітей без матері (зокрема у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі) може встановлюватися скорочена тривалість робочого часу.”, – йдеться у повідомленні.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com