40% кліщів у Дніпропетровській області інфіковані хворобою Лайма - Дніро News

40% кліщів у Дніпропетровській області інфіковані хворобою Лайма

Завідуюча відділенням особливо небезпечних інфекцій Дніпропетровського обласного лабораторного центру Галина Шамичкова розповіла, що в регіоні почастішали випадки укусів кліщів, а також зросла кількість їх інфікування хворобою Лайма. 

«Останнім часом почастішала кількість звернень в лабораторний центр з приводу укусів кліщів. З початку 2021 року звернулося 200 осіб. Цим особам видалили комаху і відправили на дослідження. Виявилося, що майже 40% кліщів були заражені хворобою Лайма », – повідомила вона.

Галина Шамичкова зазначила, що кліщі активізуються у весняно-літній період. Цьому сприяють погодні умови, вологість повітря, а також зростання рослин. За її словами, чим рідше прибирають траву у житлових місцевостях, тим більша ймовірність отримати укус комахи.

Щоб запобігти укусу кліща, для прогулянки на природі варто надягати світлий одяг, щоб комаху можна було швидше побачити. Якщо кліщ все ж вкусив, то важливо видалити його в першу добу після укусу, щоб мінімізувати ризик зараження хворобою Лайма. Крім того, кліщі переносять туляремію та кліщовий вірусний енцефаліт.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com