Андрій Антоновський звільняється з посади керівника дніпровської психлікарні? – Дніро News

Андрій Антоновський звільняється з посади керівника дніпровської психлікарні?

Директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні з надання психіатричної допомоги Андрій Антоновський написав заяву з проханням звільнити його за власним бажанням. Керівник вирішив звільнитися сам, не дочекавшись  результатів перевірки, яку облрада проводить у психлікарні за приписом НАЗК.  Раніше стало відомо, що Андрій Антоновський – ймовірний фігурант корупційних схем. 

У вересні Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Дніпропетровської обласної ради припис.

“Національне агентство вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що призвели до вчинення директором Комунального підприємства «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги» Антоновським Андрієм Валерійовичем правопорушення, пов’язаного з корупцією. Розглянути питання щодо притягнення винної особи до встановленої законом відповідальності”.

Причина розслідування — конфлікт інтересів. Андрій Антоновський працевлаштував до лікарні дружину. Про це, ще до початку розслідування, нам повідомляли активісти.

Надія Святун, громадська діячка: “Після того, як пан Антоновський став керівником лікарні з надання психіатричної допомоги, він взяв на роботу свою дружину. Начебто, здавалося б, нічого страшного. Але в цьому питанні є 2 моменти. По-перше, він обов’язково повинен попереджати про те, що в нього працює близький родич, а по-друге, тут виникає конфлікт інтересів й іншого характеру. Будучи керівником, він призначає розміри доплат, преміальних та інших надбавок, передбачених можливим штатним розкладом лікарні з надання психіатричної допомоги.

На період розслідування Андрія Антоновського відсторонили від роботи. Але на території лікарні відсторонений керівник влаштовував мітинги на захист себе любимого.

 Окрім розслідування, НАЗК зацікавилось Андрієм Антоновським ще з однієї причини: на офіційному порталі агентства очільник психіатрії значиться як ймовірний «недостовірний декларант». 

Про це ж саме небайдужі дніпряни скандували і на нещодавніх мітингах під будівлями обласної прокуратури і дніпропетровської облради.

“Вимагаємо призначити перевірку тендерних процедур в психлікарні на Ігрені. Андрія Антоновського на нари! Андрія Антоновського на нари! Активіст Гена Бутенко і депутат Загід Краснов крышуют главврача психбольницы Андрея Антоновского. Андрея Антоновского в отставку!”

Колишні колеги також звинуватили  Антоновського у розвалі судової експертизи. 
Яким буде результат перевірки Національного агентства з питань запобігання корупції та Дніпропетровської облради — дізнаємось незабаром. Але залишається питання – дозволять Антоновському звільнитися за власним бажанням або звільнять за статтею за численні порушення законодавства на посту керівника обласної психіатричної лікарні.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com