Артистка Ольга Сумська розповіла про стосунки з російським зятем (Фото) – Дніро News

Артистка Ольга Сумська розповіла про стосунки з російським зятем (Фото)

Відома українська актриса Ольга Сумська розсекретила подробиці особистого життя своєї доньки Тоні.

Українська артистка Ольга Сумська поділилася враженнями від зустрічі з онукою, а також розповіла про 27-річній доньці Антоніні та її 34-річного чоловіка, російським актором, Володимир Яглич.

В інтерв’ю  Сумська повідомила, що їй не вдається бачитися з дочкою, яка живе в Москві, але за те вони щодня телефонують по Skype.

За словами актриси, Тоні у вихованні дитини дуже допомагають навички, які вона придбала нянчившись з молодшою сестрою Анею.

“Тоня дуже відповідальна мама – позначилося те, що вона няньчила молодшу сестру, навички є. Чоловік постійно на зйомках. Добре, біля неї свекруха, вона допомагає. Хотілося б і мені бувати там частіше, однак це не так просто. Але ми щодня на зв’язку. Тоня вже навчила дитину плавати: надягає їй на шию коло надувний, і та бултихает ніжками у ванні. Я так люблю дивитися по Skype, як вона плаває!“ – додала Ольга В’ячеславівна.

Крім цього, Сумська повідомила, що у неї хороші стосунки із зятем і ставиться до нього з повагою.

Щодо Антоніни Сумська розповіла, що Тоня зараз намагається якомога більше часу приділити своїй сім’ї, хоч і не забуває про кар’єру актриси.

Дивись фото з Ольгою Сумською:

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com