Авіакомпанії більше не будуть безкоштовно повертати українських туристів - Дніро News

Авіакомпанії більше не будуть безкоштовно повертати українських туристів

Авіакомпанії не будуть відповідати за клієнтів, яким відмовили у в’їзді після прильоту. В такому випадку подорожуючі повинні купувати зворотний квиток за свій рахунок.

Про це йдеться в роз’ясненні Державної авіаційної служби України. У ньому вказується, що авіакомпанія не відповідає за відмову пасажиру у в’їзді в країну (пунктів призначення, транзиту) і має право відмовити в перевезенні пасажиру, який не виконав застосовуваних законів, або документи якого не оформлені належним чином. Саме пасажир відповідає за одержання всіх необхідних для подорожі документів, віз, дозволів, довідок та ін., а також за виконання вимог законодавства щодо виїзду, в’їзду, транзиту країни відправлення, прибуття та транзиту.

Нагадаємо, раніше український МЗС поклав відповідальність на авіакомпанії за те, що вони привезли до Афін українських туристів, незважаючи на існуючу заборону Євросоюзу.

17 українців прибули до Афін увечері 4 липня двома рейсами авіакомпаній Ryanair та Wizz Air і були затримані під час паспортного контролю.

Повідомлялося, що їх хочуть примусово депортувати.

5 липня співвітчизників відвідав український консул.

У МЗС України вважають, що відповідальність за інцидент із туристами у Греції, які прилетіли в Афіни незважаючи на заборону, несуть авіакомпанії. Вони найближчим часом повинні безкоштовно привезти українців додому.

Також повідомлялося, що ірландський лоукостер Ryanair просить пасажирів підтвердити, що вони ознайомлені з обмеженнями у країні перебування.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com