Без температурного контролю та дистанції – як працює український ринок, який не закрився на карантин – Дніро News

Без температурного контролю та дистанції – як працює український ринок, який не закрився на карантин

У Києві оптовий ринок “Столичний” продовжував свою роботу попри запроваджений у країні та місті карантин, спрямований на боротьбу з коронавірусною інфекцією COVID-19. Тепер він також відкритий і для роздрібних покупців. При цьому журналісти стверджують, що на торгових площах можна побачити чисельні відступи від екстрених санітарних норм.

Як стверджують журналісти, на в’їзді до ринку можна побачити справжню чергу – автомобілю доведеться почекати хвилин 15, щоб потрапити на переповнену парковку. Якщо водіям ще роблять температурний скринінг, то пасажирам вже ні. Тих хто йде на ринок пішки, взагалі ніхто не перевіряє.

Раніше на “Столичному” під час карантину був лише оптовий та дрібнооптовий продаж товарів. Однак “Столичний” вже з 1 травня запрацював на повну потужність.

Хоча всередині павільйону місця багато, все ж можна побачити скупчення людей. Рекомендованої дистанції у 1,5 метра практично ніхто не дотримується, хоча на підлозі й можна побачити спеціальну розмітку.

Також зазначається, що плівкою накриті лише ті продукти, які знаходяться у безпосередній близькості до покупців.

Однак журналісти також стверджують, що продавці справді користуються медичними масками та рукавичками, на деяких можна побачити навіть захисні окуляри.

 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com