Бойовики перешкоджають роботі ОБСЄ – Дніро News

Бойовики перешкоджають роботі ОБСЄ

21 і 22 квітня бойовики російських збройних формувань на Донбасі завадили роботі спотерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє пресслужба ОБСЄ.

Так, 21 та 22 квітня окупанти забороняли доступ спостерігачам при спробах проїзду/проходу в непідконтрольні урядові райони офіційними дорожніми коридорами: 2 рази в Донецькій області та 1 раз у Луганській області.

Крім того, патрулям СММ відмовляли при спробах проїзду/проходу в підконтрольні урядові райони: 1 раз у Донецькій області й 1 раз у Луганській області.

21 та 22 квітня на блокпості окупантів південніше мосту біля Станиці Луганської (15 км на північний схід від Луганська) терористи в одному випадку заборонили патрулям місії прохід до непідконтрольних урядові районів, а в іншому випадку – до підконтрольних урядові районів, пояснивши це закриттям блокпосту через коронавірус.

22 квітня на блокпості поблизу Горлівки патруль ОБСЄ не зміг проїхати до непідконтрольних урядові районів через те, що поперек дорожнього полотна були встановлені дорожні шипи, а посеред дороги – попереджувальний знак про мінну небезпеку.

21 квітня на блокпості біля н. п. Оленівка (непідконтрольний урядові, 23 км на південний захід від Донецька) окупанти 1 раз відмовили спостерігачам у проїзді до підконтрольних урядові районів й 1 раз – до непідконтрольних урядові районів. У першому випадку терористи пояснили це “необхідністю отримати дозвіл від членів збройних формувань старшого рангу”, в другому – карантинними обмеженнями.

22 квітня противник застосував проти наших воїнів заборонені до розміщення на лінії зіткнення міномети калібру 82 мм, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com