Буде дорожча: Степанов сказав, коли Україна зможе отримати власні вакцини - Дніро News

Буде дорожча: Степанов сказав, коли Україна зможе отримати власні вакцини

Україна може отримати власну вакцину через два-три роки. Фармацевтичні підприємства готові вкладати кошти в обладнання для виробництва вакцин, якщо будуть гарантії, що держава ці препарати викупить.

Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов.

Степанов також нагадав, що в держбюджеті на 2021 рік передбачено 100 млн грн на створення біокластера, фінансування досліджень в області медицини.

“Ми маємо подумати про завтрашній день, ніхто не може дати гарантію, що це єдиний вірус, і більше вірусів не буде. Нам треба відновити виробництво. Ми маємо дати держзамовлення нашим фармпідприємствам, гарантувати, що ми будемо викуповувати вакцини для рутинної імунізації від кору, паротиту, кашлюку. У нас є 10 вакцин для рутинної імунізації. Так, це буде деколи у два рази дорожче, ніж зараз ми купуємо в світових виробників, бо обмежений ринок. Але ми будемо захищені”, – розповів глава МОЗ.

Він також додав, що Міністерство охорони здоров’я найближчим часом укладе нові контракти на постачання вакцин проти COVID-19.

Індія призупинила експорт вакцини AstraZeneca. Інші країни не зможуть її отримати до тих пір, поки населення Індії не буде вакциновано.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com