Будівництво нової злітної смуги аеропорту Дніпра подорожчає на 70 мільйонів гривень - Дніро News

Будівництво нової злітної смуги аеропорту Дніпра подорожчає на 70 мільйонів гривень

Будівництво нової злітної смуги аеропорт…

Про це передає Depo.Дніпро.

Державне підприємство “Фінансування інфраструктурних проектів” обрало переможця у тендері “Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту “Дніпропетровськ” в Дніпропетровській області, Дніпровському районі (послуги інженера-консультанта та технічного нагляду)”.

Переможцем тендеру стало ТОВ “Інтелект консалт Груп”, яке запросило за свої послуги 70 млн гривень.

Також державне підприємство за спрощеною процедурою проводить тендер на обрання розробника проекту землеустрою щодо рекультивації порушених земель державної власності об’єкту в аеропорту Дніпра. Проект коштуватиме бюджету 1,3 млн гривень.

Нагадаємо, що договір на проектування будівництва злітної смуги аеропорту Дніпра був підписаний на початку березня 2020 року з ТОВ “Інститут Укрдорпроект”. Проектувальник будівництва аеропорту Дніпра був обраний з четвертої спроби.

Наприкінці січня 2021 року, після численних затримок, був обраний генеральний підрядник, що будуватиме нову злітну смугу аеропорту Дніпра.

У лютому 2021 року був укладений договір із генпідрядником на будівництво злітної смуги аеропорту Дніпра. Роботи з будівництва аеродрому планують завершити у 2023 році.

 У аеропорту Дніпра триває перша черга будівництва нової злітно-посадкової смуги.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com