Чому в Україні молодь стала частіше хворіти COVID-19: лікар назвав причини | Дніро News

Чому в Україні молодь стала частіше хворіти COVID-19: лікар назвав причини

Доктор Тарас Жиравецький розповів, чому коронавірус став інфікувати людей до 35 років.

Коронавірус в Україні не зменшує своїх обертів і продовжує атакувати людей. Все частіше стали хворіти у важкій формі молоді люди до 35 років. Чому так відбувається, розповів доктор Тарас Жиравецький.

“Інфікується величезна кількість людей у порівнянні з тим, що було раніше. Тому збільшилася кількість хворих і серед молодих. Тепер ризик тяжкого перебігу та у віковій групі 35+. Немає такого, що половина хворих старші, решта молодших. Якщо вдень у нас 1600 госпіталізацій, звичайно, молодих буде більше, ніж коли госпіталізували 200-300”, – розповів лікар.

За словами медика, COVID-19 не мутував, але величезна кількість заражених робить свою справу. Також Жиравецький зазначив, що люди, які не хворіли раніше на ГРВІ заражаються коронавірусом через порушення обміну речовин.

“Це складний синдром, що включає чимало підпунктів: стрибки цукру, надлишок ваги, порушення обміну холестерину. Частина людей є алергіками, астматиками, у них алергічний риніт, атопічний дерматит. Тепер і вони у групі ризику”, – розповів Жиравецький.
Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях