Чи можливо двічі захворіти на коронавірус? | Дніро News

Чи можливо двічі захворіти на коронавірус?

Повторне зараження коронавірусом

Вчені з Гонконгу повідомили про докази того, що людина, заразилася коронавірусом вдруге через кілька місяців після первинного зараження.

Дані ще не опубліковані в журналі, але вчені заявили, що у 33-річного чоловіка в перший раз проявилися легкі симптоми, а вдруге – їх не було зовсім, припускаючи, що його імунна система могла забезпечити деякий захист від серйозних захворювань, навіть якщо вона не могла запобігти повторному зараженню. Його пізніша інфекція була виявлена шляхом скринінгу і тестування в аеропорту Гонконгу, і дослідники заявили, що генетичні тести виявили різні штами коронавірусу.

Повідомлялося про декілька інших можливих випадках, в тому числі про чоловіка з США, який вдруге був гірше, ніж в перший.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) стверджує, що навіть якщо люди можуть заразитися повторно, це навряд чи відбувається регулярно.

Експерти в галузі охорони здоров’я вважають, що люди, які перехворіли на COVID-19, матимуть імунітет проти повторної інфекції. Однак вони не знають, скільки захисту і як довго вона триватиме.

Це важливо: якщо імунітет ослабне, це може стати проблемою для впливу вакцин. Деякі експерти заявляють, що можуть знадобитися повторні ін’єкції.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com