Чим загрожує вітчизняному бізнесу і громадянам прийнятий парламентом проект № 3275 – Дніро News

Чим загрожує вітчизняному бізнесу і громадянам прийнятий парламентом проект № 3275

Більше перевірок, менше звільнення від сплати податків – і це ще далеко не все, що може викликати непередбачувані наслідки.

Як відомо, 30 березня парламент проголосував за законопроект №3275, який вносить зміни до 47 інших законів та покликаний забезпечити додаткові соціальні та економічні гарантії під час та після карантину. От тільки законопроект № 3275 цілком може виявитися для вітчизняного бізнесу, та й для пересічних громадян загалом, конем троянським. Перелічемо головні спірні моменти.

По-перше, дозволили фактичні перевіркив частині порушення вимог законодавства стосовно:

– обліку, ліцензування, виробництва, зберігання та транспортування пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

– цільового використання пального та спирту етилового платниками податків;

– обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками;

– здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального з підстав визначених пп. 80.2.2, 80.2.3 та 80.2.5 ПКУ.

По-друге, зменшили на місяць період звільнення від сплати:

– плати за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності;

– податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб.

По-третє, законопроект не передбачає звільнення від адміністративної відповідальності за порушення термінів сплати податку на нерухомість та плати за землю за квітень місяць.

По-четверте, на період встановленого КМУ карантину скасовано взагалі будь-яку орендну плату, зокрема – і за майно приватної форми власності. Більше того, і за те орендоване майно, яким орендар користується протягом карантина!

По-п’яте, суттєво збільшили адміністративні штрафи за порушення порядку формування, встановлення та застосування цін і тарифів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com