Данилов: Росія може втратити деякі регіони через Україну - Дніро News

Данилов: Росія може втратити деякі регіони через Україну

Росії слід займатися своїми справами, а не втручатися в справи України, так як подібний крок може привести до розпаду РФ.

Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов. Зокрема, високопоставлений чиновник висловився про загострення на Донбасі і стягуванні Росією військ до українських кордонів, а також про нещодавні заяви в Кремлі про загрозу «відновлення» війни.

«Останнім часом є російська істерія. У Росії відбуваються певні внутрішні процеси, вибори в російську Думу, і вони сьогодні на цьому тлі мають велике бажання показати, що вони вибудовують свій «русскій мір». Це така їхня доктрина », – зазначив секретар РНБО. У той же час, Данилов пояснив, що насправді потрібно, щоб закінчилися бойові дії, і настав мир на тимчасово окупованих Росією територіях України. Чиновник емоційно додав, що Росії краще звернути увагу на свої проблеми, і нагадав про деякі «непростих» регіонах, де час від часу проявляються сепаратистські настрої.

«І коли вони сюди сунуть ніс і щось говорять … коли пан Лавров щось там починає розповідати про Україну … Яка ваша справа, чим ми тут займаємося ?! Ми ж не ліземо до вас на Далекий Схід, ми не ліземо до вас в Татарстан, ми не ліземо в вашу Ічкерія (Чечню). Це поки що ваша територія – займайтеся! Чого ви постійно нам починаєте розповідати, чим нам займатися ?! », – обурюється Данилов.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com