День козацтва у Дніпрі: парад вишиванок і куліш за “кошові” – Дніро News

День козацтва у Дніпрі: парад вишиванок і куліш за “кошові”

День козацтва у Дніпрі відзначили у Тунельній балці. Там влаштували змагання: понад 200 учасників й учасниць з родинами брали участь у конкурсах, які провели на 20 локаціях. За перемогу отримували таку собі місцеву валюту – “кошові”, які потім можна було обміняти на борщ або куліш.

Стрільба з лука, перебирання круп та бобових, історична вікторина. Поліна Картушинська взяла участь у кожному. Дівчинка назбирала більше 100 “кошових”.

“Мені дуже сподобалися ці конкурси. Так хочеться, щоб було дуже багато таких свят!”, – каже Поліна.

Також у рамках заходу провели парад вишиванок, за участь у якому так само можна було отримати “кошові”. Ганна Іванова завітала на нього разом зі своїми 5-річними доньками.

“Ми готувалися, ми знали, що буде свято вишиванок, тому ми одяглися у вишиваночки, наділи віночки і прийшли на свято. Ми ж усі живемо в Україні, тому, звичайно, ми це свято відзначаємо”, – говорить жінка.День козацтва у Дніпрі: парад вишиванок і куліш за «кошові»

Ганна Іванова завітала на свято зі своїми 5-річними доньками

На окремій локації готували борщ та куліш.

“30 літрів борщу для усіх охочих. У тому казані – куліш, він розрахований, мабуть, на людей 300. Ми повинні нагодувати усіх у це чудове свято, День козацтва. Борщ готую за домашнім, бабусиним, смачним рецептом”, – розповіла Христина Шмигаль, яка готувала страви.

Родина Кузнєцових назбирала “кошових” і на борщ, і на куліш.

“Взяли участь у цікавих конкурсах, майже у кожному. Нам більше сподобалися шахи, і де про козаків та гетьманів, це була цікава історія”, – сказала Єлизавета Кузнєцова.

За словами гості свята, обидві страви, які скуштували, були незвичні й смачні. А куліш взагалі нагадав про дитинство.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com