Детінізація ринку спирту приносить додаткові десятки мільйонів гривень у бюджет – Дніро News

Детінізація ринку спирту приносить додаткові десятки мільйонів гривень у бюджет

Боротьба із тіньовим ринком спирту вже сьогодні приносить додаткові десятки мільйонів гривень до бюджету.

«Державна податкова служба разом з Національною поліцією, податковою міліцією та іншими правоохоронними органами за лічені місяці продемонстрували, що виведення спиртової галузі з тіні не тільки можливе, але й неминуче. Сьогодні, коли галузь реагує на підвищення попиту на антисептики збільшенням обсягів виробництва, завчасно проведені безпрецедентні заходи по боротьбі з нелегальним виробництвом та обігом спирту принесуть додаткові десятки мільйонів гривень до бюджету», — заявив голова ДПС Сергій Верланов.

Як повідомляється на сайті ДПС, за приблизними оцінками, в «тіні» донедавна  знаходилось близько 50 відсотків виробництва етилового спирту в Україні. З початку 2020 року Департаментом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПСУ було проведено повну заміну своїх представників на акцизних складах виробників спирту та біоетанолу та встановлено відеокамери.

Також було запроваджено практику спільного контролю разом з податковою міліцією та представниками від ДП «Укрспирт».

Свідченням ефективності цих заходів є тенденція до стабільного зростання надходжень від ДП «Укрспирт» до зведеного бюджету. Якщо в грудні 2019 року цей показник становив 37,7 млн грн, в січні 2020 року – 41,2 млн грн, в лютому  – 43,3 млн грн, а за перші 25 днів березня – вже 127,8 млн гривень. Для порівняння, за 10 місяців 2019 року, які передували нараді під головуванням Президента, ДП «Укрспирт» було сплачено до зведеного бюджету лише 281,8 млн гривень.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com