Експерти розповіли, які професії будуть затребуваними на ринку восени - Дніро News

Експерти розповіли, які професії будуть затребуваними на ринку восени

В Україні запроваджений через епідемію коронавірусу карантин суттєво вплинув на ринок побутових послуг. Експерти кажуть, що він не скоротився, а навпаки – розширився. З настанням осені попит на звичні послуги збережеться, разом з тим зтребуванішими стануть і нові.

“Найголовніші послуги осені, які замовляють регулярно, – це утеплення вікон, стін і балконів, встановлення бойлерів для підігріву води. Ті, у кого бойлер уже є, замовляють його чищення і ремонт (заміну нагрівального елементу). Ще одна популярна послуга восени – збирання врожаю і доставлення його з дачі або садово-городньої ділянки. Але якщо раптом знову введуть жорсткий карантин, стануть набагато потрібнішими послуги з доставлення харчів і товарів. Але, найімовірніше, ці послуги не стануть замовляти через онлайн-сервіси. Торговельні мережі та заклади громадського харчування адаптувалися і тепер самі доставляють замовлення”, – розповіла керівниця відділу маркетингу Kabanchik.ua Ольга Сорока.

За словами незалежної HR-експертки Тетяни Пашкіної, в установників кондиціонерів робота збережеться і восени. Також будуть затребувані “чоловіки на годину”, збирачі меблів, електрики, сантехніки.

“Багато будуть ставити кондиціонери з підігрівом, тому, поки вересень теплий, ця послуга залишиться. А також – утеплювати квартири, встановлювати бойлери. Але будуть і нові тренди, вони вже проявляються – це няні, гувернантки та репетитори. З пожвавленням ділової активності віддалена робота поступово закінчується, тому багатьом високооплачуваним мамам дешевше найняти спеціально навчену догляду за дітьми людину, ніж втрачати місце і кар’єру”, – зазначила Тетяна Пашкіна.

Як додала експертка, розцінки високі й залежать від віку дитини, до якої ця няня “додається”. Для немовлят – добова вахта 15 днів коштує 15 тис. грн. Для дітей до двох років місяць праці няні з досвідом, яка має рекомендації, оцінюється в 25-26 тис. грн, або 120-130 грн/год погодинно. Гувернантці зі знанням англійської мови, яка буде відводити-приводити дитину до школи і зі школи, стежити, щоб вона була сита і зробила уроки, плюс дві години заняття англійською, готові платити 45 тис. гривень.

А от дистанційне навчання зробить послуги репетиторів потрібними вже зараз, а не перед випускними іспитами. Стандартні розцінки – 10 доларів за годину.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com