Фармацевт зіпсував 600 доз вакцини, тому що вони "змінюють ДНК" - Дніро News

Фармацевт зіпсував 600 доз вакцини, тому що вони “змінюють ДНК”

В американському штаті Вісконсін фармацевт спеціально зіпсував майже 600 доз вакцини від коронавірусу. Чоловік вірить в те, що Земля плоска, а небо – “щит, який уряд встановив, щоб люди не бачили Бога”.

Як повідомляти The Washington Post, в кінці грудня 46-річний Стівен Бранденбург дістав з морозильної камери вакцини від Moderna, в результаті чого в лікарні довелося викинути майже 600 доз. До розслідування навіть залучили ФБР.

Колеги медпрацівника заявили, що протягом останніх семи років він цікавився теоріями змови і вважав, що вакцина може змінювати ДНК.

За даними Міністерства юстиції США, фармацевт визнав себе винним за звинуваченнями, кожне з яких передбачає максимальне покарання до 10 років позбавлення волі.

вакцина від covid-19, фото Reuters/Jon Nazca

Його звинуватили в умисному псуванні вакцини, нанесенні матеріального збитку і діях, які створили ризик для здоров’я інших людей. За попередніми даними, чоловік завдав збитків на суму від 8 до 11 тисяч доларів.

При цьому в лікарні встигли зробити близько 57 щеплень, перш ніж з’ясувалося, що вакцини зберігалися при кімнатній температурі та були зіпсовані.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com