Філатов розповів про послаблення карантину в Дніпрі – Дніро News

Філатов розповів про послаблення карантину в Дніпрі

У Дніпрі відкриваються хімчистки, СТО, майстерні та ринки за умови дотримань санітарних заходів безпеки, а з 4 травня будуть доступні для прогулянок деякі зелені зони.

“В місті є близько сотні зелених зон, бульварних частин вулиць, які не підпадають під заборону відвідування. Давайте чесно: що не заборонено, то дозволено. Тому, в понеділок, 4 травня, всі вони будуть доступні для прогулянок. У тому числі й ділянки вулиць набережних Січеславської, Перемоги, Заводської, бульвару Слави та інших. Повний список ви можете побачити на нашій інтерактивній карті.Можете називати це як завгодно – лазівкою або обхідним шляхом. Але зрозумійте правильно: ті, хто буде збиратися у великі компанії, розпивати спиртні напої та смажити шашлики, отримають жорсткі санкції”,- написав він.

За словами Філатова, в умовах поетапного ослаблення карантину за дотриманням правил безпеки стежитимуть патрулі.

Він зазначив, що влада міста контролює ситуацію з епідемією. Наразі кількість хворих міста мінімальна.

З 30 квітня, за рішенням спеціальної комісії, в місті будуть відкриті не лише аптеки, супермаркети, бакалії, магазини з технікою, АЗС і банки, але й і хімчистки, СТО, майстерні з ремонту різного устаткування.

Кав’ярні та ресторани зможуть працювати як з адресною доставкою, так і з послугою take away. Тобто без допуску гостей до зали.

Для всіх без винятку, в тому числі йдля ринків, основне правило – наявність маски, рукавичок і антисептиків.

Також Філатов повідомив, що починаючи з 12 травня, в залежності від розвитку епідемії та прогнозів на цей рахунок, в місті повинні почати працювати невеликі непродовольчі магазини, ательє, ремонти взуття, адвокатські та нотаріальні бюро. Тут також потрібно буде дотримуватися особливого режиму – з масками, рукавичками, посиленою обробкою приміщень і вимірюванням температури як співробітникам, так і відвідувачам.

У приміщеннях при цьому зможуть бути присутніми не більше однієї людини на й0 квадратних метрів. У перукарні та салони краси потрапити можна буде тільки за попереднім записом, і не більше одного клієнта на кожну послугу одночасно.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com