Фурам вагою понад 24 тонни заборонено в спеку рухатися дорогами Дніпропетровщини - Дніро News

Фурам вагою понад 24 тонни заборонено в спеку рухатися дорогами Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині спекотний тиждень – температура повітря сягатиме 35 градусів. У таку погоду фурам вагою в понад 24 тонни заборонено рухатися дорогами області. На цьому наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко під час наради з представниками Укртрансбезпеки, Служби автодоріг, поліції, передає Дніпроград.

«Розпечений асфальт стає пластичним і перевантажені вантажівки просто руйнують його. Тому в області діють обмеження на рух в спеку. Дорогами регіону заборонено їздити фурам вагою понад 24 тонни. Правило діє з 8:00 до 23:00 за температури, вищої за 28 градусів, – пояснив Олександр Бондаренко. – За дотриманням норм слідкують поліція та Укртрнансбезпека. Порушників – штрафують». 

Очільник області наголосив, що на Дніпропетровщині слід підсилити контроль за дотриманням правил руху в спеку. Зокрема, збільшити на дорогах кількість постів працівників поліції та Укртрансбезпеки. А ще – скорегувати графік їхньої роботи.

«Штраф залежить від того, наскільки перевантажена фура та скільки кілометрів вона проїхала. Порушники мають сплатити від 8,5 до 34 тис грн, – розповів в.о. начальника управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області Сергій Іонов. – За півроку 2020-го перевізників оштрафували майже на 8 тис євро». 

Перечекати спеку водії можуть у місцях для відстою.  


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com