Індексація пенсії. Коли і на скільки підвищать виплати – Дніро News

Індексація пенсії. Коли і на скільки підвищать виплати

Розмір пенсії у середньому зросте на 260 гривень.

У травні підвищену пенсію отримає 8,4 млн українців. Пенсії будуть проіндексовані на 11%, таким чином розмір виплати зросте у середньому на 260 гривень.

Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Крім того, жінкам з трудовим стажем понад 30 років і чоловікам понад 35-річний стаж підвищено мінімальний розмір пенсії. Її розмір зріс до 2100 гривень.

“У складних умовах карантину уряд виконує свої зобов’язання та посилює програми соціального захисту населення, зокрема забезпечує зростання пенсій”, – прокоментувала очільниця Мінсоцполітики.

Слід зауважити, що у Пенсійному фонді повідомляли, що перерахунок пенсій буде проводитися із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,11.

Як повідомлялося, від травня 2020 року в Україні відбудеться індексація трудових пенсій на 11%. Після індексації очікувалося, що гарантоване підвищення отримають 7 мільйонів пенсіонерів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський

Зеленський підписав зміни до Держбюджету
підписав Закон “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” № 553-ІХ, який Верховна Рада підтримала 13 квітня.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com