«Інтерпайп» запровадив додаткові заходи проти появи коронавірусу – Дніро News

«Інтерпайп» запровадив додаткові заходи проти появи коронавірусу

Компанія обмежила взаємодію співробітників і контролюватиме стан здоров’я працівників

«Інтерпайп» запровадив додаткові заходи, спрямовані на запобігання появі на своїх підприємствах випадків зараження коронавірусною інфекцією. Йдеться про обмеження взаємодії співробітників, контроль стану здоров’я працівників і заходи з дезінфекції приміщень.

Про це повідомляє прес-служба «Інтерпайпу».

На період епідемії:

  • скасовано навчальні програми та різноманітні заходи;
  • наради та виробничі зустрічі будуть максимально переведені в онлайн-формат;
  • відрядження співробітників за межі України обмежать;
  • можливе переведення частини офісних співробітників на дистанційний формат роботи.

Щоб зменшити ризики зараження, відключені алкотестери на прохідних, проведена закупівля дезінфекторів для рук в побутові та офісні приміщення. Компанія забезпечена безконтактними термометрами і масками на випадок спалаху вірусу. Крім того, з 16 березня введена обов’язкова перевірка температури для водіїв сторонніх транспортних засобів.

«Ми не повинні чекати появи випадків захворювання в компанії або в містах нашої присутності. Сьогодні ми маємо працювати на випередження й забезпечити запобіжні заходи. У компанії розробили план дій на період епідемії. Ми продовжуємо працювати в штатному режимі з посиленими заходами безпеки», – зазначив Фаді Храйбе, генеральний директор «Інтерпайпу».

Нагадаємо, що для боротьби з поширенням коронавірусу в Італії запровадили обмеження пересування населення і заборону проведення публічних заходів. Уряд Італії  тимчасово зупинив усю роздрібну торгівлю, за винятком аптек і продуктових магазинів. Часткові обмежувальні заходи запровадили з 12 березня і в Україні.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com