Казахський мільйонер Сейсембай зустрівся із Зеленським і заявив, що буде працювати над реформами в Україні - Дніро News

Казахський мільйонер Сейсембай зустрівся із Зеленським і заявив, що буде працювати над реформами в Україні

Інвестор і громадський діяч з Казахстану Маргулан Сейсембай зустрівся з президентом Володимиром Зеленським та заявив що буде працювати над підвищенням ефективності реформ і законодавства України.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Поговорили з ним (президентом – ЕП) і його командою близько години. Я презентував йому свою пропозицію щодо підвищення ефективності процесу впровадження реформ та законодавства.

Йому все дуже сподобалося. Він сказав що це настільки потрібно і важливо, що це їм потрібно ще “вчора”. Попросив прискорити.Я пообіцяв приступити до роботи негайно. Так що найближчим часом приїхати в Казахстан не вийде. Відчуваю, що можу застрягти тут надовго. Робота велика, цікава і кропітка”, – пише Сейсембай.

Також він зазначив, що зараз почне вирішувати багато побутових питань, планувати всю роботу і збирати команду.

Сейсембаєв також попросив не політизувати свою співпрацю з українською владою.

“Прошу своїх передплатників і друзів не політизувати мою роботу, а то все ботоферми і анонімні телеграм канали збудилися прямо. Я тут буду допомагати Україні.Мова не йде ні і про який експорт кольорових революцій, ні про певний досвід опозиційної діяльності.

Я тут займаюся своєю улюбленою справою – ефективністю процесів. Для мене це професійний виклик. У бізнесі я це впроваджував багато разів, тепер хочу спробувати впровадити це в роботу держапарата”, – резюмує бізнесмен.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com