Княжицький припускає, що Чауса викрали українські спецслужби - Дніро News

Княжицький припускає, що Чауса викрали українські спецслужби

Нардеп Микола Княжицький висловив свою позицію щодо викрадення з території Молдови українського екс-судді Чауса.

Про це народний депутат від “ЄС” Микола Княжицький написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

“І про Чауса. Навіть , якщо він судив антимайданівців , його адвокатом був Смірнов , а допомагав йому Грановський. Навіть, якщо він в городі закопав сто банок!!! Не могли його красти українські спецслужби з території іншої держави без згоди цієї держави”, – зауважив політик.

Він наголосив, що коли американці ловлять хакерів на території інших країн – вони неодмінно це роблять виключно за згоди інших держав.

“Ізраїльтяни свого часу викрадали Айхмана з Аргентини лише через те, що уряд Аргентини офіційно покривав нацистських злочинців. Уряд Молдови ніде не декларував, що покриватиме злочинців, а діяв згідно з міжнародними процедурами.

Якщо це зробили українські спецслужби, то врятували Чауса від відповідальності і відкрили шлях до викрадення українців з нашої території. Бо судити викрадену людину не можна , а держава, яка по-піратськи краде людей сама стає відкритою до беззаконних викрадень”, – пояснив Микола Княжицький.

Натомість Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відзначив, що Україна не причетна до нинішньої ситуації з Миколою Чаусом, а для встановлення усіх її обставин, зокрема місця перебування колишнього судді, пропонує Молдові створити спільну робочу групу. Він також запевнив, що для України Молдова була, є і залишається другом. Українська сторона переконана, що ситуацію намагаються використати на свою користь сили, які не просто не зацікавлені у подальшому поглибленні українсько-молдовського співробітництва, а й ставлять за мету зірвати позитивний для обох країн розвиток відносин, зміцнення європейських перспектив України і Молдови.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com