Конфіскація авто за перевищення швидкості: деталі – Дніро News

Конфіскація авто за перевищення швидкості: деталі

В Україні почали забирати автомобілі за порушення ПДР і несплачені штрафи. Конфіскація загрожує тим, хто «ганяє» в містах на швидкості понад 150 км/год. Таких порушників по всій країні налічується близько 150, більше 30 з них знаходяться в Києві.

За дорученням відомства конфіскацією займається Державна виконавча служба разом з патрульними.

«Є люди, у яких 10, 15, 20 несплачених штрафів за перевищення швидкості. Це нам дає всі законні підстави з дотриманням вимог закону виїжджати, відстежувати таких порушників, спільно зі співробітниками поліції затримувати їх і евакуювати їхні транспортні засоби на штрафмайданчик», — сказав заступник міністра юстиції Андрій Гайченко.

У сюжеті йдеться, що після цього власник авто повинен покрити всі штрафи за перевищення швидкості, заплатити за евакуацію автомобіля (близько 1200 грн) і перебування транспорту на штрафмайданчику (144 грн за день). Якщо він не знайде грошей, його автомобіль «піде з молотка».

Перші конфіскації вже відбулися в Харкові. Там, наприклад, евакуатор забрав дорогий Mercedes. Його власник їздив зі швидкістю 130 км/год і накопичив штрафів на 80 тис. грн. Загалом в місті за два дні роботи евакуювали 5 елітних авто.

Приблизно через місяць така система почне діяти в Києві, а потім — по всій території країни.

Таких кардинальних заходів було вжито після низки масштабних смертельних ДТП, які сталися в Україні через перевищення швидкості.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com